Pevačica o Bugarki na Music Week-u i kolegama koji imaju posebne zahteve na nastupima "Glupo je da kažem..."
Pevačica Milica Jokić vratila se u Beograd nakon radnog vikenda provedenog na događaju Music Week. Mediji su je zatekli na aerodromu odmah nakon sletanja, gde je dala izjave o svojim nastupima i kolegama iz muzičke industrije. Tokom razgovora, Jokić se osvrnula na nastupe na Music Week-u, kao i na kolege koji postavljaju specifične i posebne zahteve tokom svojih izlaza na scenu. Pevačica je izbegla direktne kritike, ali je naglasila specifičnost situacija sa kojima se suočava u profesionalnom radu.
Estradni svet često funkcioniše kao zatvoren sistem gde su granice između profesionalizma i apsurdnih zahteva veoma tanke. Kada pevačice počinju da govore o posebnim zahtevima kolega, to obično ukazuje na duboku hijerarhiju i pokušaje uspostavljanja dominacije unutar industrije. Ovakve izjave Milice Jokić ne služe samo kao puko izveštavanje o njenom putovanju, već otkrivaju unutrašnju dinamiku gde status često diktira uslove rada na sceni. Od specifičnih garderoba do strogo definisanih protokola, zahtevi postaju sredstvo za razdvajanje onih koji su 'velika imena' od onih koji tek grade poziciju. Medijska pažnja usmerena na aerodromska sletanja i kratke izjave postala je standardni način da se održava prisutnost u javnosti, dok se suština problema odnosno odnosi među umetnicima tretira kroz suptilne aluzije. Da li su takvi zahtevi zaista deo vrhunskog profesionalizma ili su samo maska za ego koji se hrani moći na bini?