Zdravlje
Od epidemije norovirusa na američkom kruzeru oboleleo 115 ljudi
rema podacima američkog Centra za kontrolu i prevenciju bolesti, 115 ljudi je obolelo od norovirusa na kruzeru "Caribbian Princess"....
Foto: Telegraf
rema podacima američkog Centra za kontrolu i prevenciju bolesti, 115 ljudi je obolelo od norovirusa na kruzeru "Caribbian Princess".
Izvor
Telegraf →
Sažetak i komentar pripremila redakcija SveVesti.rs na osnovu javno dostupnog izveštaja.
Za zahteve za uklanjanje sadržaja pogledajte Pravna napomena.